Tayna provokon keq fansat, shfaqet shumë hot
Tayna i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ndodhet në Kaliforni.

Atje po argëtohet derisa po e shijon suksesin e projekteve të fundit muzikore. Tayna nga atje me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, edhe nga ato ku shfaqet tejet provokuese në bikini.

Me veshjen që ka zgjedhur në paraqitjen e fundit ka provokuar keq pasi gati sa nuk ka zbuluar gjithçka.

Tayna është një nga artistet e cila që nga fillimi i karrierës ka qenë tejet e suksesshme dhe ka vazhduar më pas me të njëjtin sukses edhe sot.

Ajo po punon për projekte të reja muzikore.

View this post on Instagram

Legs longer than people's promises

A post shared by tayna/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> Tayna (@tayna) on

Shtuar më 30/08/2020, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori