Tayna ngre temperaturat, publikon foto vetëm me bikini (FOTO LAJM)

Reperja e njohur dhe shumë e talentuar, Tayna po i shijon pa fund ditët e para të verës.

Ndonëse temperaturat janë rritur, reperja nga Prizreni po e bën edhe më ‘nxehtë’ me linjat e saj seksi.

Tayna ka filluar ditën me një video provokuese, e veshur vetëmbikini ajo dukej atraktive dhe në super formë duke theksuar pikat e saj të forta.

Reperja ka paralajmëruar se është afër finalizimit të projektit të ri i cili padyshim do të kthehet në një hit veror, ndërsa kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Kce’

Shtuar më 12/06/2019, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori