Tayna ndan me fansat pasionin e saj mbi librat (VIDEO)
Reperja nga Kosova , Tayna është kthyer tashmë në emrin më të komentuar në rrjet.

Ajo ka korrur suksesh të menjëhershëm që pas daljes së saj të parë në publik.
Tayna shpesh herë ndan me fansat foto nga koncertet, projektet e rradhës apo edhe nga përditshmëria.

Së fundmi, me anë të një ‘ Instastory’, Tayna ka ndarë me fansat pasjonin e saj ndaj leximit.

Ajo shkruan: “Bleva disa të tjerë”. Mesa duket reperia është shumë e apasionuar mbas leximit dhe se ka krijuar bibliotekën e saj personale. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2019, ora 12:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori