Tayna bën ndryshim e madh, si duket reperja tani (FOTO LAJM)
Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit.

Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e muzikës shqiptare dhe të tre kengët e saj janë kthyer në hite.

Por përveç talentit me muzikën Tayna, njihet edhe për bukurionë dhe format e saj seksi.

Së fundmi Tayna ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, ku ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim deri më tani me flokë të zeza, ajo i ka lyer.

Mesa duket Taynës i janë mërzitur flokët e zinj dhe ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Nëpërmjet një videoje të shkurtër në Instastory, Tayna na ka treguar se i ka lyer flokët në ngjyrë kafe dhe i shkojnë shumë./albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 11:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori