Taylor Swift thyen çdo rekord me "Look what you made me do"
Këngëtarja Talor Swift njihet për natyrën saj misterioze dhe shpeshherë edhe të fshehtë.

Por këtë herë Taylor ka vendosur t'i thotë të gjitha duke publikuar këngën e saj“Look what you made me do”.

E veçanta është se kjo këngë po thyen çdo rekord klikimesh.

Pas lancimit të këngës me tekst, ajo është klikuar nga 19 milionë adhurues. E gjitha kjo brenda më pak se 24 orëve.

Madje me këtë, Swift për thyen rekordet e vëna më parë. Kur kishte lancuar këngën “Bad blood”, ai brenda 24 orëve është klikuar 17 milionë herë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2017, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori