Taylor Swift shpenzon 50 milionë dollarë për një apartament?!
Këngëtarja e famshme Taylor Swift ende po shijon suksesin e albumit të saj “Reputation” si edhe të hitit “End Game”.

Së fundmi ajo ka blerë një apartament në New York në katin e dytë të një banese që i ka kushtuar plotë 50 milionë dollarë, një shifër e frikshme për një apartament të thjeshtë.

“New York Post” raporton se kjo hyrje e re do të shërbejë si një urë lidhëse pasi përmes saj këngëtarja dëshiron të ndërtojë një bllok të sajin në lagjen “155 Franklin Street”.

Kjo nuk është thjeshtë një shtëpi e madhe për Taylor një labirint me një garazh nëntokësor ku nuk do të kuptohet se nga është hyrja dhe nga është dalja.

28-vjeçarja figuron edhe 3 prona të tjera ngjtur më këtë të fundit ndërkohë që ka edhe shumë shtëpi të tjera në qytete të ndryshme të Amerikës.
Shtuar më 07/02/2018, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori