Taylor Swift shkëlqen me veshjen dhe çmimet (FOTO LAJM)

Shpërthyese e artë dhe mjaft joshëse është shfaqur këngëtarja Taylor Swift gjatë ndarjes së çmimeve "American Music Awards". E veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë ari Swift ka qenë në qendër të vëmendjes së paparacëve por jo vetëm për pamjen saj.

Këngëtarja e muzikës country është nderuar me disa çmime në kategori të ndryshme të këtij kompeticioni. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2013, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori