Taylor Swift ende me Calvin Harris? (FOTO LAJM)

Pavarësisht se në disa intervista të dhëna pak ditë më parë ajo nuk e përmendi fare një romancë me Calvin Harris, duket se lidhja mes tyre po shkon mjaft mirë.

Ata ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, por të shtunën, gjatë performancës së Calvin Harris në Wango Tango 2015, në Carson, California, Taylor Swift ka qëndruar pas skenës, në mbështetje të të dashurit të saj. Këngëtarja e ka thënë mjaft herë se ajo ka pasur shumë lidhje dhe se shumë prej tyre i kanë lënë një shije të hidhur. /albeu.com/

Shtuar më 11/05/2015, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori