Tatuazhi me shenjėn New York (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Aktores Scarlett Johansson i ėshtė vėnė re njė byrzylyk fallco nė dorėn e djathtė, ku shkruhej: Unė e dua New York-un”( I love New York).

Ky byzylyk ėshtė tatuazhiJohansson e ka bėrė me shenjėn e New Yourk-ut.

Ajo ėshtė duke prezantuar kėto kohė, anembanė botės filmin e saj te fundit “The Avengers" dhe ky tatuazh ėshtė vėnė re nė njė nga kėto prezentime.
Shtuar më 25/04/2012, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.