Tatuazhi me shenjën New York (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Aktores Scarlett Johansson i është vënë re një byrzylyk fallco në dorën e djathtë, ku shkruhej: Unë e dua New York-un”( I love New York).

Ky byzylyk është tatuazhiJohansson e ka bërë me shenjën e New Yourk-ut.

Ajo është duke prezantuar këto kohë, anembanë botës filmin e saj te fundit “The Avengers" dhe ky tatuazh është vënë re në një nga këto prezentime.
Shtuar më 25/04/2012, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit