Tashmë është humoristi më i mirë, por e mbani mend Agron Llakaj në hapat e para të karrierës? (VIDEO)
Agron Llakaj është një nga humoristët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar.

E kemi parë në televizion duke performuar dhe imituar figura të ndryshme të ekranit shqiptar, shkruan Albeu.com.

Por e mbani mend kur ai ishte në hapat e para të humorit? Aktori në videon bashkngjitur lajmit duket mjaft i ri dhe po me të njëjtën sens humori. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori