Tashmë e rritur dhe bukuroshe, si është marrëdhënia e Bietës me vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM)

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë, shkruan Albeu.com.

Tashmë Dudushi është edhe babai i një djali, me moderatoren Bieta Sulo.

Bieta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpeshherë ka bërë publike edhe marrëdhënien shumë të mië me Joellen.

E madje në një postim të disa kohëve më parë Bieta shkruante: Albani me 2 shoqet e ngushta./albeu.com/

Shtuar më 20/04/2020, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori