"Taramelja" i Piter Panit i famshëm edhe në Itali, çfarë do të ndodhë me të të hënën (VIDEO)
View this post on Instagram

Dicka e mrekullueshme do te ndodhe te henen me Historine e @xheison.bafti_official Edhe ne Itali e kane mesuar Historine e ketij djali. Pjesa me e madhe qe kane ndihmuar me donacionet e tyre jane emigrante. Skam fjale❤️❤️🙏 @gabrieleparpiglia GRAZIE! —————————————————- #Repost @gabrieleparpiglia with @make_repost ・・・ Grazie @nekurthinepiterpan e grazie @alketavejsiu per questo video sbucato stamane sul mio cell, per aver vissuto una delle esperienze più belle della mia vita. Esperienza anzi OMAGGIO dedicato a me, vissuto lontano dall’Italia (nella magica e malinconica #albania popolo speciale e non è stata la solita ospitata da salotto con altre mille persone) lontano probabilmente dalla troppa invidia sociale. Ma stica... mi godo il bello che resta nel mio cuore. 🙏🏻❤️ #chihaincastratopeterpan ———————————————————————— Faleminderit @nekurthinepiterpan dhe thanks @alketavejsiu për këtë video këtë mëngjes në telefonin tim, pasi kam jetuar një nga përvojat më të bukura të jetës sime. Përvoja e jetuar larg Italisë (në magjinë dhe melankolinë is saj #albania njerëz të veçantë), larg zilisë se shumtë sociale. Por unë ... Më pëlqen bukuria që mbetet në zemrën time. #chihaincastratopeterpan ———————————————————————— Thanks @nekurthinepiterpan and thanks @alketavejsiu for this video this morning on my phone, for having lived one of the most beautiful experiences of my life. Experience lived far from Italy (in the magic and melancholy #albania special people), far from too much social envy. But I ... I like the beautiful one that remains in my heart.

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Vogëlushi Xheison Bafti është quajtur ndryshe "taramelja" e këtij sezoni "Në kurthin e Piter Panit". Ai është një fëmijë që ka spikatur që në dalejn e tij të parë në skenë dhe ka bërë për vetë mijra ndjekës jo vetëm nga shqipëria.

Alketa Vejsiu, më herët është shprehur se në fund të sezonit një surprizë ka për të ndodhur për vogëlushin Xheison, dhe se ajo do i ndryshonte jetën. Një nga premtimet ishte se Xheisoni do të ksihte një shtëpi në kryeqytet e cila tashmë është gjtur.

Alekta ka ndarë me ndjekësit në 'Instagram' një video nga puntata e arsdhshme ku tregon se Xheisonin e duan shumë edhe jashtë Shqipërisë.

“Diçka e mrekullueshme do te ndodhe te henen me historine e Xheison Baftit. Edhe ne Itali e kane mesuar historine e ketij djali. Pjesa me e madhe qe kane ndihmuar me donacionet e tyre jane emigrante. Skam fjalë.”- shkruan moderatorja krahas videos.
Shtuar më 25/05/2019, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori