Tayna ul pantallonat dhe çmend fansat (FOTO LAJM)

Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në rrjete sociale.

Doruntina ka rrëmbyer vëmendjen e publikut edhe kësaj here me foton ‘e nxehtë’ që ka publikuar. Ajo shfaqet tejet atraktive teksa ul xhinset dhe provokon ndjekësit…

Edhe pse e re në moshë, reperja e njohur shquhet për format trupore bombastike për të cilat komentohet nga të gjithë.

Shtuar më 19/10/2018, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori