Tani i tregojnë të gjitha, Besi zbulon edhe dhuratën e ditëlindjes për Ajkën (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Dhurata jone per Ajken. @4_putrat

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut ka festuar dje 1 vjetorin.

Aktori i njohur dhe këngëtarja i organizuan një super festë me miq e të afërm vajzës së tyre, duke e prezantuar atë për herë të parë në sytë e botës.

Tashmë që Ajka është 1 vjeçe, Xhensila dhe Besi nuk e fshehin më fytyrën e saj të ëmbël, por përkundrazi!

Sot Besi ka publikuar disa imazhe të këndshme nga festa dhe madje edhe një foto ku tregon dhuratën speciale që i bënë vogëlushes.

Besi dhe Xhensila i kanë blerë një qenush Ajkës, i cili me sa duket do të jetë engjëlli i saj mbrojtës dhe do të rritet me të.
Shtuar më 14/07/2019, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori