Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
Tamam nuse Kosove, Luana vesh rrobat popullore (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me veshje populloreKosovës.

Krahas këtij seti fotografik të veçantë Luana ka shkruar edhe disa vargje patriotike:

“Kosovë, o vend i famshëm i trimnis, Kosovë, o lule e bukur e Shqipnis! Ti bjeshkat plot Vjollca rreth i ke...,”-përfundon Luana.

Ajo tashmë prej kohësh është e lidhur me një djalë kosovar, Kreshnik Cocajn dhe ndoahta kjo është arsyeja pse. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori