Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM)

Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.

Dihet për angazhimet e tij të pandalshme muzikore, meqenëse është ndër këngëtarët më të kërkuar aktualisht.

Por, kur bëhet fjalë për postime në llogaritë e tij personale, del të jetë pak më i rezervuar, ani pse ditët e fundit e ka shtuar paksa dozën e publikimeve.

Foto familjare shumica nga imazhet që mund t’i hasim, por në mesin e tyre edhe me kolege, disa prej të cilave ishin bashkëpuntore në projekte muzikore mjaft të suksesshme.

Me siguri nuk i ka shpëtuar, por që nuk shfaq xhelozi në këtë pjesë, derisa vlerëson raportin kolegial dhe bashkëpunues që kanë Ermali e Nora.

Në të kundër kjo foto doi shte fshirë me kohë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2017, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori