E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun
Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM)

Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.

Dihet për angazhimet e tij të pandalshme muzikore, meqenëse është ndër këngëtarët më të kërkuar aktualisht.

Por, kur bëhet fjalë për postime në llogaritë e tij personale, del të jetë pak më i rezervuar, ani pse ditët e fundit e ka shtuar paksa dozën e publikimeve.

Foto familjare shumica nga imazhet që mund t’i hasim, por në mesin e tyre edhe me kolege, disa prej të cilave ishin bashkëpuntore në projekte muzikore mjaft të suksesshme.

Me siguri nuk i ka shpëtuar, por që nuk shfaq xhelozi në këtë pjesë, derisa vlerëson raportin kolegial dhe bashkëpunues që kanë Ermali e Nora.

Në të kundër kjo foto doi shte fshirë me kohë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2017, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori