Syzet dhe çanta e Morena Tarakut kushtojnë një pasuri
Morena Taraku, tashmë një këngëtare e njohur,është një ndër femrat më të kërkuara në trojet shqiptare.

Ajo njihet më së shumti për luksin në të cilin jeton dhe që e reklamon pa pushim në rrjetet sociale.

Në çdo paraqitje të saj bie në sy veshja e saj, aksesoret e të tjera, që padyshim janë nga brendet e njohura botërore, e që kushtojnë shtrenjtë.

Vetëm për një çantë e një palë syze ajo këtë herë shpenzoi mbi 1 mijë euro, sipas faqes “What they Wearin” në Instagram.

Për jetën e saj luksoze ka folur edhe përmes projektit të saj të fundit me titull “Swag”. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2019, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori