Surroi bëhet për të dytën herë baba
Veton Surroi dhe Blerta Syla janë bërë prindër për herë të dytë. Publicisti dhe analisti kosovar, i cili është i martuar me aktoren e njohur kosovare me të cilën ka edhe një fëmijë tjetër.


Për shkak të shtatzënisë së papritur, ajo është detyruar të anulojë disa projekte filmike që ka qenë duke i realizuar. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori