Surprizon Jennifer Lawrence, drejt tapetit të kuq me një unazë
U raportua fillimisht për një flirt, por duket se gjërat po bëhen serioze. Koha duket se ka ecur vërtet shpejt për Jennifer Lawrence dhe regjisorin Darren Aronofsky, pasi aktorja u fotografua së fundmi në tapetin e kuq me një unazë pikërisht në dorën e majtë.

Kjo surprizë e bukur vjen pak kohë pasi u raportua se 26-vjeçarja dhe 47-vjeçari kanë nisur një romancë. /albeu.com/

Shtuar më 01/12/2016, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori