Surprizon Adelina Ismaili, fanse e zjarrtë e Era Istrefit
Pëlqej
Adelina Ismaili ka zbuluar se ajo është një fanse e Era Istrefit. Kjo e fundit ka fituar zemrat e shumë fansave brenda pak kohësh, e ndihmuar pak edhe nga fama e së motrës. Mesa duket, Adelina ka më shumë përzemër stilin dhe këngët e Erës. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori