Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Suprizon "Bamsi": Jam me origjinë shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nurettin Sönmez është emri i vërtetë i aktorit turk, "Bamsi" të cilin e shohim teksa interpreton në serialin turk “Ertugrul”.

Duket se në jetën e tij reale "Bamsi" ka një stil komplet ndryshe nga shumica.

Ai ka qene i ftuar në emisionin "Bisedë në vapor" të realizuar nga TRT Turk, ku ka dhënë dhe një deklaratë lidhur me origjinën etij dhe duket se na ka emocionuar.

Gazetari e ngacmon duke i thënë se tipari i tij më i dallueshëm janë vetullat e tij.

Aktori u përgjigj së këtë tipar e ka trashëguar nga gjyshi nga ana e mamasë, i cili, ishtë shqiptar.

Duket se shqitarët po na bëjne krenar me rolet e tyre nëpër botë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori