Supermodelja braziliane mahnit me linjat e saj (FOTO LAJM)

Një prej modeleve më të suksesshme të Victoria's Secret, 33 vjeçarja Alessandra Ambrosio, ka pozuar për versionin australian të revistës “Harper's BAZAAR Australia's 'Body Issue”. Supermodelja ka pozuar për numrin e tetorit të kësaj reviste, por një pjesë e fotografive kanë dalë paraprakisht. Alesandra prej vitit 2008 është e martuar me biznesmenin Jamie Mazur, me të cilin ka dy fëmijë, vajzën 5 vjeçare Anja dhe djalin 2 vjeçar Noah. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori