Supermodelja 48 vjeçare mahnit me linjat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është 48 vjeç dhe ndonëse në këtë moshë ende qëndron në kopertina për shkak të linjave perfekte dhe imazhit të kuruar. I referohemi një modele e cila ka korrur sukses për plot vite, e ndërsa ajo shkëlqente teksa kalonte në pasarelë.

Për rreth 30 vite ajo ka kryesuar si modelja më e suksesshme e të gjitha kohërave. Cindy Crawford ka realizuar një set fotografik në Miami, duke treguar bukurinë e saj natyrale. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori