Super makina e re e Noizyt do t'ju lërë pa fjalë! (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Noizy njihet për jetën e tij të luksit dhe fitimet marramendëse që ka falë publikimit të këngëve të tij.

Shpesh herë ai publikon edhe makinat e tij të markave më të shtrenjta. Së fundmi këngëtari ka publikuar një fotomakinës së tij, një Rolls Royce të zi.

Në foton e publikuar duket se super makina ka mbulesën e sipërme të zbukuruar me drita të vogla që ngjasojnë me diamantet./Albeu.com/
Shtuar më 06/03/2017, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori