Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO)
Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko.

Modelja është një ndër të paktët persona të Shoëbizit shqiptar që e ka pranuar që ka kryer ndërhyrje estetike.

Gjatë fjalës së saj në studio, Iva u shpreh se tashëm që kanë kaluar shumë vite nga ndërhyrjet ajo është penduar dhe sapo të gjej momentin e përshtatshëm dhe një mjek të mirë do të heqë dorë përfundimisht prej tyre.

“Unë në kohën që kam kryer ndërhyrjet estetike ato kanë qenë trend. Jam e penduar që i kam bërë, ende po e vuaj këtë gabim. Sapo të gjej momentin dhe të gjej një mjek të mirë do t’i shfryj”, u shpreh modelja.

Shtuar më 25/02/2020, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori