Sulltanesha Hyrem rilidhet me ish të dashurin
Lajme të mira vijnë në drejtim të Sulltaneshë Hyrem-it pasi duket se ajo ka rilidhur kontaktet me ish të dashurin e saj.

Gjithçka ka nisur pas festimit të ditëlindjes së saj, ndërsa mori një buqetë me trëndafila.

Fillimi i shkrirjes së akullit mes Meyrem Uzerli, e njohur ndryshe si Hyrem dhe babait të vajzës së saj, Can Ates, ishte kur ajo pati ditëlindjen.

Mediat turke raportojnë se kohët e fundit edhe Meyrem ka ardhur në Stamboll dhe kjo sipas tyre, flet për afrimin mes çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori