Suksesi po rritet, Dafina përformancë LIVE në festën e Grammy Awards
Suksesi i saj në Amerikë po rritet dita-ditës.

Dafina Zeqiri do të performojë live këngën “Told ya” në festën e fundjavës nga Toasted Life, një festë që paraprin dhe organizohet me rastin e Grammy Awards.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku njoftoi të gjithë se sa e lumtur është për këtë përformancë.

Kujtojmë se këtë të diele mbrëma për Amerikën dhe pak pas mesnate për Europën, do të mbahet ceremonia e gjashtëdhjetë e çmimeve Grammy, nën drejtimin e komedianit dhe prezantuesit britanik James Corden. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2018, ora 20:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori