Suksesi i radhës së Elvana Gjatës, 18 milion shikime brenda muajit
Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë.

Pas një pauze të gjatë, Elvana është rikthyer në Shqipëri duke publikuar albumin me gjashtë këngë.

Promovimin e këtij albumi e kishte bërë në mënyrë të veçantë, pra pikërisht në ditëlindjen e saj dhe këngët rezultuan shumë të suksesshme.

Ky projekt ka arritur 18 milionë klikime brenda muajit. Ky po që është sukses. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori