Suksesi i Gentës nuk ka të ndalur, vijojnë autografet (FOTO LAJM)

Çdo ditë e më shumë po shtohen fansat e këngëtares Genta Ismajli dhe këto emocione ajo i ndan me miqtë në rrjetet sociale. Një fanse i është drejtuar këngëtares për të marrë një autograf, në bluzën ku ishte stampuar imazhi i saj.

Duket se kjo gjë nuk ështe e re për Gentën, pasi më herët një fanse kishte qarë kur e kishte takuar atë, pas performancës që kishte dhënë përpara një publiku në një club. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori