Sukseset e njëpasnjëshme, Era Istrefi poston selfien legjendare

Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem këndojnë këngën “Live it up”.

Ditën e sotme Nicky Jam ka publikuar një foto ku shfaqet me Erën dhe Ronaldinhon, të rrethuar nga fansat.

Era shfaqet mes futbollistit dhe këngëtarit teksa ua ka hedhur duart në qafë ndërsa Will Smith ka shkrepur foton.

Këngëtarja shqiptare e ka ripublikuar foton dhe shkruan: "Një selfie legjendare".
Shtuar më 03/06/2018, ora 23:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori