Sukses në këngë por edhe në Instagram (FOTO LAJM)

Tashmë Bebe Rexha ka treguar qartë se ajo jo vetem qe ka një vokal për tu pasur zili, por është edhe mjaft seksi.

Vajza me prejardhje shqiptare është duke zhvilluar karrierën e saj në SHBA, ku dhe ka realizuar një duet me këngëtarin e njohur Pitbull.

Ashtu sikundër koleget e saj edhe ajo ka shfaqur në Instagram disa foto, ku duket mjaft joshëse. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2015, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori