Suada Sherifi tregon problemet me bashkëshortin: Është shumë xheloz
Suada Sherifi është prej disa vitesh e martuar me biznesmenin Eldi Dizdarin, i cili u shpall në kërkim në fund të nëntorit pasi dyshohet si personi kyç në ngjarjen e ish-Bllokut.

E ftuar në “Thumb”, Suada Sherfiti ka treguar për marrëdhënien e saj me bashkëshortin dhe xhelozitë e tij.

“Kemi patur shumë probleme xhelozie. Një ditë, e kisha telefonin silent dhe isha në makinë duke biseduar me një mikeshën time. Ai ndërkohë m`i kishte rënë 5 herë rresht telefonit, unë asnjë përgjigje se s’e kisha dëgjuar.

O Zot!! Gjithsesi, tani gjërat kanë ndryshuar paksa sepse edhe marrëdhënia është konsoliduar.”- u shpreh ajo. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2019, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori