Stresit s'i ndahet shpirti nga Kejsi, pasi puthi tjetrën ka një mesazh për bashkëshorten
Sot këngëtari Arkimed Lushaj ka bërë një deklaratë të fortë për bashkëshorten e tij, duke thënë se e ka tatuazhzemër.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” dhe ka zhvilluar sfidën “Paint ball”, ku përgjigjet i jep duke gjuajtur me një armë me bojë fotot e personazheve të njohur.

I pyetur nga Flor Binaj se cilin personazh nga ata që ishin në lojë e kishte tatuazhzemër, ai pa hezitim qëlloi foton e Keisit dhe buzëqeshi.
Shtuar më 09/11/2019, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori