Stresi tregon historinë që fshihet pas nofkës së tij artistike
Pëlqej
I ftuar sot në Pop Culture ka qenë Stresi emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj.

E nëse të gjithë keni pyetur ndonjëherë veten pse emri i artit të Arkimedit është pikërisht Stresi, reperi më në fund e tregoi të vërtetën.

Ai rrëfeu se që i vogël ishte shumë i lëvizshëm duke e nevrikosur mamanë e tij dhe ajo e thërriste vazhdimisht “stres”.

Dhe meqë të gjithë filluan ta thërrisnin kështu, reperi e mbajti këtë emër edhe në skenë./albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori