Stresi tallet sërish me policinë (FOTO LAJM)

Stresi ka zgjedhur Instagramin për tu tallur ndaj uniformave blu. Ai ka postuar një foto ku bashkëngjitur saj ka shkruar: "Policia shqiptare ne aksion", duke sjellë mjaft humor.

Këngëtari vijon të provokojë policinë, tashmë jo vetëm me vepra dhe fjalë, por edhe me foto. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2015, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori