Stresi sulmon Ramën: “PD do bëjë koalicion me… (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i cili njihet ndryshe me emrin artistik si Stresi, është parë shpesh kohët e fundit sëbashku me të atin në protesat paqësore të Partisë Demokratike.

Ai gjithmonë ka qenë i hapur për preferencën dhe mbështjetjen që ka ndaj Paritsë Demokratike ndërkohë ka treguar koalicionin e preferueshëm për të pas zgjedhjeve të 25 qershorit.

Stresi rrëfen se shpreson për një qeveri të dytë PD-LSI, por që te demokratët e tjerë nuk gjen mbështetje.

Më 25 do t’ju tregojmë komunistave si ua bëjmë autogol.

"S’po them për kë të votoni, unë jam gjashta, por dijeni që Edi Rama iken njëherë e mirë nga pushteti.

Koalicioni që dua unë do ishte PD-LSI. Poshtë Partita Socialiste, poshtë komunistat," ka shkruar Stresi .
Shtuar më 24/06/2017, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori