Stresi provokon policinë me armë (FOTO LAJM)

Stresi ka zgjedhur sërish të provokojë policinë me një foto të postuar në rrjetin social Facebook.

Ai shpesh herë është kthyer në problematik për rendin dhe qetësinë publike. Këngëtari shihet me një armë, ndërsa fotoja është bërë pranë një shkolle. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori