Stresi marrëzisht i dashuruar (FOTO LAJM)

Reperi i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e skenës si Stresi është përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen e tij.

Kejsi iu shtua listës së personazheve të njohur të shoëbiz-it dhe romanca e çiftit ndër më të komentuarat virtualisht.

Këtë Shën Valentin stresi i ka bërë një dedikim special të dashurës së tij dhe këtë e ka bërë publike vetë reperi në Instasoryn e tij.

''Shën Valentini im'', shkruan ai. Si duket reperi është më i dashuruar se kurrë më të dashurën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori