Stresi “kokë e këmbë” i dashuruar, zbulon foto intime nga Shën Valentini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Stresi është një ndër këngëtarët shqiptarë të cilit femrat nuk i kanë munguar ndonjëherë.

Dhe provë për këtë janë postimet e tij e herë pas herëshme në rrjetet sociale.

Pavarsisht se gjendet në një raport jo shumë të mirë me policinë, Stresi ka vendosur t’ja kalojë bukur dhe mjaft “nxehtë” këtë shënvalentin pranë të dashurës, foto të së cilët Stresi akoma nuk ka postuar./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2017, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori