Stresi “kokë e këmbë” i dashuruar, zbulon foto intime nga Shën Valentini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Stresi është një ndër këngëtarët shqiptarë të cilit femrat nuk i kanë munguar ndonjëherë.

Dhe provë për këtë janë postimet e tij e herë pas herëshme në rrjetet sociale.

Pavarsisht se gjendet në një raport jo shumë të mirë me policinë, Stresi ka vendosur t’ja kalojë bukur dhe mjaft “nxehtë” këtë shënvalentin pranë të dashurës, foto të së cilët Stresi akoma nuk ka postuar./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2017, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së