Stresi habit në protestë, shihni veprimin që bën për policët (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme opozita zhvilloi një protestë masive në Tiranë për të kërkuar shkarkimin e Ramës dhe Xhafajt.

Pavarësisht se Basha lajmëroi se protesta do të ishte qytetare, ajo u pasua me shumë përplasje e incidente.

Në mesin e protestuesve ka qenë i pranishëm edhe këngëtari Stresi.

Siç shihet edhe nga pamjetnë një moment kur disa protestues janë drejtuar nga efektivët e policisë për t’u përplasur, Stresi u ka dalë para duke i shtyrë. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori