Stresi flet për herë të parë mbi ndarjen me Kejsin, ja si qëndron e vërteta

Pëlqej
Reperi i njohur Stresi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ndër të tjera ka folur mbi lajmet që pushtuan portalet se ai ishte ndarë nga gruaja e tij, Kejsi.

I pyetur nga Çani se si qëndronte e vërteta mbi këto ndarjen e tij, ai ka rrëfyer se e gjitha ishte fake news. “Janë thjesht lajme fake në portale. Duhet të më pyesnin mua dhe ta konfirmonin. Unë nuk jam ndarë nga ajo”, ka thënë ai.

Gjithashtu, Stresi ka shfaqur edhe çertifikatën e martesës dhe ka thënë se ndihet shumë i lumtur me vajzën që ka zgjedhur. “Nuk do ketë kurrë martesë të dytë. Jam i qetë, e di se çfarë kam zgjedhur”, ka thënë Stresi për Kejsin.

Shtuar më 14/09/2018, ora 22:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori