Stresi fle me kukulla, plas ironia në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Nuk dihet nëse e ka bërë për të qënë sërish në qëndër të vëmëndjes, apo Stresin e ka marrë malli për fëmijërinë e tij. Një gjë duket si pak kontradiktore, teksa në dhomën e tij ndodhet një kukull.

Një foto që këngëtari ka postuar në rrjetin social Facebook, ka shkaktuar reagime të fansave dhe jo vetëm. Teksa jemi mësuar ta shohim me armë në dorë dhe me makina super luksoze, ai na surprizon me foton e radhës.

Ende nuk e dimë se kujt i përket ajo kukull dhe se çfarë simbolike mund të ketë ajo në këtë foto, teksa Stresi është në gjumë. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori