Stresi dedikim special ndaj fansave
Ashtu si çdo këngëtar edhe Stresi ka treguar se sa të shumtë në numër janë fansat e tij dhe sa suport mer nga ta. Ata i qëndrojnë besnik atij dhe këtë e dëshmon mësë miri teksa ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet afër një posteri të madh në të cilin është i pikturuar emri i tij.

“Ju falenderoj dhe shpreh dashuri për gjithë ju që me suportoni.

Zoti qoftë me ju dhe jua shpërbleftë për çdo të mirë që keni bo në jetë. Stresinjo". /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori