Stine sjell “Belën”, projektin më të ri muzikor (VIDEO)
Këngëtari i njohur Stine ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.

Bela” mban titullin kënga e tij e re e cila ka motive latine dhe e realizuar me nje klip tepër interesant.

Kënga flet për dashurinë ndaj një vajze me emrin Bela, e cila është edhe pjesë e klipit të punuar nga ND Film Production. Ndërkohë kantautori Stine është mjaft i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje nëpër lokalet e ndryshme të natës në Tiranë.

Në një prononcim nga këngëtari ai la te kuptohej qe nuk do vonoj shume projekti i tjetër muzikor. "Ajo" mund te jetë e radhës por Stine mund ta lej dhe "Dali ku t'dali"./Albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 21:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori