Stilon veshjen e modeles gjatë emisionit, ja rezultati (FOTO LAJM)

Atij i duhen vetëm një palë gërshërë dhe menjëherë mund t'ju stilojë brënda një kohe të shkurtër veshjen tuaj ideale, vetëm me atë se çfarë ju keni veshur.

I referohemi stilistit Adam Saaks, i cili krijon brënda pak minutash atë se çfarë ju dëshironi, duke i dhënë fund një veshje të mërzitshme dhe me aspak shije.

Ai tashmë preferohet nga të gjithë, ndërsa në një emision të drejtëpërdrejtë ka dhënë provat se është një stilist i shkëlqyer. Një video e cila tashmë po bën xhiron e botës, tregon se si veshja e modeles ndryshon në pak kohë. /albeu.com/Shtuar më 30/08/2014, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori