Stilistja e Beyonces për gratë shtatzëna: Po bëni këtë gabim
Gjëja e parë që të shkon në mendje sapo dëgjon emrin e Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, është që ajo është origjinale.

Pikërisht për këtë arsye ajo ka edhe këshilla për nënat shatatzëna,teksa thotë që të gjitha gratë shtatzëna bëjnë një gabim.

Cili është gabimi më i madh që bëni në shtatzëni?

“Në përgjithësi, nënat shtatzënë mendojnë se nuk mund të duken fashion. Ky është gabimi më i madh që bëjnë shumë nëna në pritje të fëmijëve. Thuajse të gjitha mendojnë se nuk ka mënyrë që ato të duken bukur në këtë periudhë të jetës, sepse nuk ka veshje të tilla.

I gjithë sekreti është tek gjetja e mënyrave të reja, si dhe përfshirja e sa më shumë veshjeve e modeleve. Nuk ke pse të blesh në dyqanet për nënat shtatzënë; thjesht duhet të gjesh veshjen që të rri më mir녔 – thotë Zerina, e cila rekomandon edhe një ëebsite “Nine in the Mirror”, për të parë më shumë variante për nënat në pritje. Këtu mund të gjeni edhe disa këshilla fashion-i në shtatzëni. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 08:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori