Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk
Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing.

Teksa ka dolur për jetën e tij, normalisht stilisti është pyetur edhe për personat me të cilët bashkëpunon.

Gjatë emisionit Valdrini zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për disa nga këngëtaret e njohura si Era, Nora, Leonora dhe Elvana.

I pyetur se cila prej këtyre 4 këngëtareve ka më shumë tangërllik, Valdrini tha emrin e Leonorës.

Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori