Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM)

Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe në rrjete sociale.

Balerina e njohur këtë herë i ka bërë dhuratë mikut të saj një kasë telefoni.

Por ky i fundit duket se nuk e ka pëlqyer dhe këtë gjë ja ka shprehur publikisht.

Ai ka bërë një story në Instagram, ku shkruan:

“Ma dhuroi Isida Mollaymeri. E vlerësoj mendimin por mua nuk më pëlqeu fare! Që të mos më pyesësh pse nuk e përdor”.

Sigurisht kjo është thënë e gjitha në sensin e shakasë. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori