Stilisti i njohur bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Bella
Stilisti i famshëm nga Kosova, Valdrin Sahiti është bërë baba i një vajzë të mrekullueshme.

“Bebi Bella”, shkruan Valdrini në foton që i ka bërë nga larg vogëlushës së tij.

Çifti është zhvendosur prej disa kohësh në SHBA dhe Edita Ramadani e vajza e vogël gëzojnë shëndet të plotë.

Valdrin Sahiti është një nga stilistët e preferuar të vipave shqiptarë dhe karriera e tij është e shtrirë edhe jashtë kufijve të Kosovës dhe Shqipërisë.
Shtuar më 10/04/2018, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori